Serinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8 arabaları

Serinin son filminde aksiyonun ve petrollü motorların gösterisini izleyeceğiz. Hızlı ve Öfkeli 8 arabaları hangileri bakalım.

7780
En çok izlenen film franchiselarından biri olan Hızlı ve Öfkeli 8 filmi bu ay vizyonlara giriyor, aksiyonun ve petrollü motorların dibine vuracağınız fildeki Hızlı ve Öfkeli 8 arabaları tanıyalım.
Daha önceki filmlerde de uçak düşürmeler, helikopter patlatmalar gibi aksiyonlar yaşamıştık, fakat film biraz modifiyeli otomobilden daha çok petrolle çalışan herhangi bir modifiyeli mekaniğe dönüşmüş durumda.

Dom (Vin Diesel)

İlk 7 filmin başrolündeki iyi adam Dom, bu sefer kötü adam olarak karşımızda. 1968 Dodge Charger’dan dönüştürülerek yapılan araç esasında bir 410kW Chevy LS3 sandık motoru kullanıyor. Görüntü olarak Mad Max filmindeki Interceptor’u anımsatan araç, kötü adam agresifliğini tam anlamıyla yansıtıyor.

Letty (Michelle Rodriguez)

Orjinali 1965 Pro Touring Corvette olan araç, modifiye edilerek tam olarak izah edemeyeceğimiz 4×4 ve spor araba kıvamında bir şekle getirilmiş. Kırmızı renk oynamalarıyla siyahın erkeksiliğine hafif kadınsı görünüm eklemişler.

Hobbs (Dwayne Johnson / The Rock)

Kas yığını, diğer adıyla Samoalı Hulk” lakaplı Hobbs’unn aracı, tam otomobil diyemeyeceğimiz cinsten. Ice Ram (buzul koçu) adıyla sunulan araç, paletleri ile karda yol tutuşu yaparken, kamyonet vari kasasıyla da Hobbs’un şekline uyum sağlıyor.

Roman (Tyrese Gibson)

Geveze ve gösteriş delisi Roman için, turuncu bir Lamborghini

Tej (Chris Ludacris’ Bridges)

Ekibin hacker’ı ve elektronik ustası olan Tej’in kullandığı araç aslında bir tank.  Özel üretim de değil. Ripsaw EV2 isimli lüks tankı, web sitesinden sipariş edebilirsiniz. Belki yol konusunda problem yaşayabilirsiniz. (yıkmaktan dolayı)
[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next