İstanbul AutoShow Otomobil Fuarı 21 Nisan’da

1996 yılından beri, aralıklarla düzenlenen otomobil fuarı İstanbul Autoshow , 21 Nisan - 30 Nisan tarihlerinde tekrar geri dönüyor. En son 2015’de gerçekleşen fuar, 37 marka ve 500’ün üzerinde model ağırlamıştı.

535

Uzun zamandır olduğu gibi, Toplamda 14 salon, 120.000 metre karelik alana yayılacak olan Autoshow , bu yıl da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek.

Hafta içi kadın ve öğrencilere ücretsiz olarak gerçekleşecek otomobil fuarı ücreti , erkekler için 10TL olacak. Haftasonu ise Kadın 10, Öğrenci 5, Erkeklere 20TL lik ücretle giriş sağlanabilecek. Daha önceki senelerde e-bilet imkanı sağlayan Autoshow, bu sene sadece gişelerden bilet imkanı sunacak. Hafta içi 12:00 – 21:00 aralığında hizmet verecek olan fuar, hafta sonları 11:00 – 21:00 aralığında açık olacak.

Otomobiliniz ile fuara gidecekseniz İstanbul trafiğini hesaba kattığınızda, erken saatlerde gitmek en doğru karar olacak. Aksi takdirde Metrobüs ile, Beylikdüzü son durağında inip, otobüs durağından 5 dakikalık yürüyüş ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. Alternatif ulaşım güzergahları için Autoshow fuar web sitesine göz atabilirsiniz.

Resmi açılış öncesinde, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Opel, Peugeot, Toyota, Lexus, Honda, SSangYong, Hyundai, Renault ve Nissan tarafından basın toplantıları düzenlenecek. Açılış sonrası ise Aston Martin’in basın toplantısı mevcut. Otomobil markaları dışında, otomobil yan sanayisi ve özel firmaları da otomobil fuarına katılacak.

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next