Hyundai i30 N Performance – Video

Hyundai i30 modeli için de kullanılacak olan “N” simgesi hazırlıklarına tam gaz devam eden performans birimi, otomobilin sesini ilk defa duymamızı sağladı.

1063

Hyundai için sportif terimleri pek duymasak da Güney Koreli otomobil markasının sadece bunun için oluşturduğu “N Performance” adında bir birimi bulunuyor. Yakında i30 modeli için de kullanılacak olan “N” simgesi için hazırlıklara tam gaz devam eden performans birimi, otomobilin sesini ilk defa duymamızı sağladı. Oldukça gürültülü.

Birçok performans odaklı otomobil için olduğu gibi i30 N Performance da geleneği bozmadı ve Nürburgring pistine çıkarıldı. Halen geliştirilme aşamasında olmasına rağmen şimdiden çok iddialı olduğunu kanıtladı. Birçok otomobilin bazı modifikasyon işlemlerinin ardından ulaşabildiği sesler, i30 N Performance motorunun hamurunda var.

Gelecek yıl seri üretime başlanması planlanan N serisi i30, bir yandan da geliştirilmeye devam ediyor. Kim bilir, belki de Hyundai de büyük markalardan geri kalmamak için BMW’nin M, Mercedes’in AMG, Audi’nin S Line serileri gibi spor bir seri yakalama peşindedir.

Hyundai i30 N Performance Video:

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next