2017 model Porsche Panamera planlanandan erken göründü

Porsche’nin gizlilik içinde gözü gibi sakladığı Panamera modeli internet üzerinden planlanandan önce göründü.

1049

Porsche’nin gizlilik içinde gözü gibi sakladığı Panamera modeli internet üzerinden planlanandan önce göründü. İnternet üzerinden sızan resimler ile yeni Panamera gözler önüne serildi.

Motor1 adlı internet sitesinin yayınladığı fotoğraflar, çözünürlük ve görünüm açısı olarak tatmin etmese de otomobilin tamamının net olarak görünmesini sağlıyor. Mevcuttaki Panamera modelinin genel tasarım çizgisinin korunduğu yeni modelde minik detaylarla bir önceki halinden ayırılıyor. Fazla hantal görüntüsününden de kurtulan otomobil, 718 modellerini anımsatan ön ve arka far tasarımıyla dikkat çekiyor. Daha önceden Porsche’nin yayınladığı fotoğrafta arka aydınlatmada bulunan boşluk dikkatimizi çekmiş, fakat sebebini anlayamamıştık. Fakat son fotoğraflarda böyle bir görüntüye rastlamıyoruz. Gösterge paneli ve arka koltukları görünebilenn iç mekan fotoğraflarında ise arka konsoldaki dokunmatik kontrol paneli dikkat çekiyor. Aynı kontrol paneli yapısı büyük ihtimalle bilgi ve eğlence ekranıyla ön konsolda da olacaktır.

Kaputun altının da görülebildiği yeni Panamera modeli beklendiği gibi 4,0 litre hacimli V8 motordan gücünü alıyor. Bu otomobilin daha detaylı fotoğraflarını Porsche Panamera fotoğraf galerisi sayfasından görebilirsiniz.

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next