Uber kullanıcıları 19 Ekim’de BMW 7 Serisi ile seyahat etti

Sadece bir gün için (19 Ekim 2015), çevrimiçi sürücülü özel araç uygulaması Uber kullanıcıları 24 Ekim'de piyasaya çıkacak BMW 7 Serisi ile seyahat etme şansı buldu.

458

Etkinlik New York, Miami, Şikago ve Los Angeles şehirlerinde gerçekleştirildi. Haftasonu boyunca yine bahsi geçen şehirlerde direksiyonun başına kendisi geçmek isteyen BMW 7 Serisi müşterileri Uber uygulaması aracılığı ile test sürüşleri yapma imkanına da sahip oldular.

Yerel saat ile öğlen 12.00’de başlayan etkinlikte şanslı Uber kullanıcıları otomobile binerek tadını çıkarttı ve bir BMW ürün uzmanı tarafından istedikleri noktaya bırakıldılar. Böylece kullanıcılar yolculuk boyunca uzmana otomobil ile ilgili sorularını da yöneltebildi ve profesyonel yanıtlar aldı.

BMW Kuzey Amerika 6 ve 7 Serisi Ürün Yöneticisi Jason Chan, etkinlikle ilgili şunları söyledi: “Yeni 7 Serisi modelimiz sınıfının en inovatif otomobili. Amiral gemisi modelimizin piyasaya çıkışının hemen öncesinde Uber ile birlikte uygulamanın kullanıcılarına ve potansiyel müşterilerimize benzersiz ve heyecan verici bir deneyim sunmak istedik.”

Uber Pazarlama Şefi Amy Friedlander Hoffman ise etkinlikle ilgili “BMW 7 Serisi’nin çıkışı için bundan daha güzel bir kutlama olamazdı. BMW ile ortaklığımızdan ve kullanıcılarımıza bu harika deneyimi sunmaktan dolayı çok heyecan ve mutluluk duyduk” diye konuştu.

Rakipleri ile karşılaştırıldığında BMW 7 Serisi gerçekten de sınıfının en inovatif özelliklerini sunuyor. ABD’de müşteriler giriş seviyesi 740i modeli için 82 bin 295 dolar ödeyecekler. En üst donanım seviyesi 750i xDrive modeli ise BMW’nin ABD web sitesine göre 97 bin 400 dolara satılacak.

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next