2016 model Porsche 911 Carrera ve Boxster Black

2016 Porsche 911 Carrera ve Boxster, Black Edition versiyonları ile çıkıyor. Özel donanımlı modeller şık bir görünüme sahip. Adından da tahmin edilebileceği üzere dış cephede tek renk seçeneği siyah. Biraz çeşit isteyenler için Jet Black Metallic rengi de var.

2267

Black Edition modellerde standart olarak özel jantlar, farlar ve daha iyi bir ses sistemi yer alıyor. Diğer ilaveler ise spor direksiyon kolu tasarımı, Black Edition logolu kapı eşiği koruyucuları, ısıtmalı koltuklar, otomatik arka aynalar ve kafa dayama yerlerinde Porsche logosu.

porsche-black-edition-03

Coupe ve kabriyo formlarında, arkadan çekişli ya da dört çekişli olarak sunulan 911 Carrera Black Edition dinamik farlar, 20 inç Turbo jantlar ve navigasyon sistemiyle geliyor. Spor ön koltuklar ısıtmalı, yolcular Bose surround ses sisteminden faydalanabiliyor. Park asistanı, yağmur sensörlü silecekler ve seyir kontrolü standart olarak geliyor. 3.4 litre, 6 silindirli, 350 hp gücündeki boksör tipi  motor aynen korunmuş.

2016 Boxster Black Edition spor otomobil LED farlar, 20 inç Carrera Classic jantlar, ısıtmalı koltuklar, iki bölgeli klima kontrolü ve güncellenmiş ses sistemi ile geliyor. Otomobilde 265 hp gücünde 2.7 litre boksör tipi motor bulunuyor.

porsche-black-edition-04

porsche-black-edition-02

Temmuz ayı itibariyle Black Edition modelleri yurt dışında bayilere ulaştı. Boxster Black Edition’ın yurt dışındaki satış fiyatı 60 bin dolardan, 911 Carrera’nın fiyatı 89 bin dolardan, Carrera 4’ün fiyatı 95 bin dolardan, 911 Cabriolet’nin fiyatı 99 bin dolardan, Carrera 4 Cabriolet fiyatı ise 105 bin dolardan başlıyor.

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next