Porsche Exclusive’den Guards Red Boxster S

Yeni Porsche Exclusive Boxster S iddialı rengi ve dış görünüşü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Otomobil hem görüntüsü hem de performansı ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor, konforlu ve lüks bir iç kabin de cabası.

1207

Yeni nesil Boxster oldukça sportif ve tasarım anlamında agresif bir otomobil. Aslında biraz 918 Spyder gibi görünen araç parlak kırmızı rengiyle dikkat çekiyor.

Porsche Exclusive’den çıkan Boxster S’in renk tonu “Guards Red” olarak adlandırılıyor. Bu renk tonu sadece gövdede değil arka difüzörde ve devrilme korumalarında da görülüyor.

Araç tasarımı ile tam anlamıyla göze hitap ediyor. Tekerlekler mükemmel uyum sağlamış. İç kabinde deri döşemeler kullanılmış, kırmızı hız göstergesi ve takometrede kırmızı kullanımı da göze hoş geliyor.

porsche-exclusive-boxster-s-red-3

porsche_red_boxter_2

Performans anlamında Boxster S yetenekli bir spor otomobil. Manuel vitesle sıfırdan saatte 100 kilometre hıza sadece 5.1 saniyede çıkan araç bu tipte bir otomobil için yeterli saatte 279 kilometre maksimum hıza sahip.

Eğer 315 PS motor gücüne sahip aracın performansından son damlasına kadar faydalanmak istiyorsanız PDK versiyonunu tercih edin ve 5 saniyede saatte 100 kilometre hıza çıkmanın tadına varın. Sport Chrono Pack ise 4.8 saniye ile daha da hızlı.

Ağız sulandırıcı, çekici bir görünüm ve yüksek performansı nispeten uygun fiyata sunan Porsche Exclusive Boxster S bir cabrio 911’e vereceğiniz paradan daha azına daha fazla şey vaat ediyor.

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next