Alfa Romeo Giulia QV, Coupe ve DTM modeli olarak yeniden modellendi

Alfa Romeo'nun yeni spor sedan arabası yeni Audi A4 gelmeden önce ihtişamının son günlerini yaşıyor. Bu dönem kapanmadan önce sizlere biraz daha 3 boyutlu Alfa Romeo Giulia QV çizimleri sunuyoruz.

1626

Görüntülerde Alfa Romeo Giulia Coupe olarak karşımıza çıkıyor. Güzel görünse de, bu yalnızca iki kapısı eksik bir 4 kapılı araç. Daha alçak ve arka kısmı daha farklı olması gereken gerçek bir Coupe versiyonundan çok daha az etkileyici.

Eğer Alfa Romeo, Giulia’nın 2 kapılı bir versiyonunu çıkarırsa BMW ve Mercedes’in ayak izlerini takip etmeli ve 4 Series Coupe ile C Class Coupe’yi örnek almalı. Bu modeller en azından kendilerini salon arabalardan ayıran farklı çizgilere sahip.

alfa-giulia-sprint-dtm-render-2

İkinci görselde ise ünlü 155 DTM’den esinlenilmiş DTM versiyonunu görüyoruz. 155 DTM’in dört kapılı bir araç olduğunu da hatırlatalım. Geniş gövdesi, yarış lastikleri ve dev arka kanat ile görseldeki aracımız biraz daha güzel.

Alevli yan egzozlar hoş bir dokunuş olmuş. Gerçek hayatta da bunları M4 DTM gibi modellerde görebiliyoruz. Alfa Romeo’dan Giulia’nın daha fazla fotoğrafının gelmesini bekliyoruz. Özellikle iç kabinden görüntüler merakla bekleniyor.

alfa-giulia-sprint-dtm-render-1

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next