Adeta kadın sürücüler için tasarlanmış olan Toyota Aygo X-Pure Special Edition

İngiltere'deki tanıtımın ardından Toyota Aygo X-Pure Special Edition'ın tüm detaylarını açıkladı. Yeni model Temmuz ayı içinde Avrupa'da piyasaya çıkacak.

992

Özel versiyon Toyota Aygo X-Pure piyasaya çıkmak üzere. White Flash dış cephe rengi ile dikkat çeken Toyota Aygo X-Pure ısmarlama olarak özellikleri değiştirilebilen iç kabiniyle incelikli bir kişiselleştirme isteyen müşterileri hedefliyor.

Model, ön kısmındaki gövdenin beyaz rengiyle kontrast gümüş gri tonlarında X şeklindeki şerit ile dikkat çekiyor. Arka tampon ve başka bazı detaylarda da gümüş gri kullanılmış. Dış cephedeki diğer yükseltmeler arasında beyaz renkte 15 inç iki telli alaşım jantlar da var.

2015-Toyota-Aygo-0013-800 İç kabinde Toyota yine benzer bir yaklaşımda bulunmuş ve gümüş gri tonlarındaki süslemeyi orta konsol, vites kolu etrafı ve benzeri detaylarda kullanmayı ihmal etmemiş. Hava girişlerinde ise dış cephedeki White Flash beyaz tonu görülüyor. Diğer yumuşak dokunuşlar ise koyu siyah kumanda tablosu ve krom süslemeli vites kolu topuzu.

Aygo X-Pure Toyota’nın şehir arabasının X-Clusiv ve X-Cite’dan sonraki üçüncü özel versiyonu. Üç özel versiyon da Aygo’nun fakrlı kişiliklerini yansıtmak amacıyla yaratılmış ancak Toyota iki farklı dış cephe ve iç kabin paketi ile müşterilerine kişiselleştirme olanakları da sunuyor.

2015-Toyota-Aygo-0022-800

2015-Toyota-Aygo-i003-800

Toyota Aygo Fotoğrafları

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next