Nissan, Maxima SR Midnight’ı tanıttı, meraklılarını daha da heyecanlandırdı

Nissan Maxima SR Midnight lüksü ve spor bir stili başarıyla biraraya getiriyor. Araçtan ilk fotoğraf gelince, tüketiciler tüm detayları öğrenmek konusunda daha da sabırsızlandı.

1069

Nissan spor görünümlü Maxima SR Midnight’ın tanıtımına başladı. Yeni model Los Angeles’daki BET Experience etkinliğinde tüm detaylarıyla gün ışığına çıkartıldı.

2016-Nissan-Maxima-Sedan-03-800

Nisan Maxima SR Midnight bir dizi fabrika ve bayi tarafından monte edilen aksesuar, Super Black dış cephe boyası, arka spoyler, siyah 19 inç alüminyum alaşım jantlar ve Alcantara ve Charcoal lüks deri iç kabin döşemeleri ile geliyor.

2016-Nissan-Maxima-Sedan-06-800

Şu anda ABD genelindeki Nissan bayilerinde siparişe açık olan Nissan Maxima SR Midnight, aynı zamanda şık marşpiye pervazları, arka tampon difüzörü ve çamurluklar ile geliyor.

2016 model Nissan Maxima SR temel alınarak geliştirilen Midnight versiyonu aynı 300 hp 3.5 litre V6 motora ve Xtronic vitese sahip. Modelde ayrıca spor süspansiyon, entegre dinamik kontol modülü (IDM), ön şasi performans amortisörü, LED kısa farlar, 19 inç alüminyum alaşım jantlar ve 245/40R19 dört mevsim lastikler bulunuyor.

2016-Nissan-Maxima-Sedan-i011-800

İç kabin ise Ascot deri koltuklar, ön koltuklarda klima sistemi, yine Ascot deri kaplama direksiyon, direksiyon üzerinde vites değiştirme kanatçıkları, alüminyum spor pedallar ile hem konfor sağlıyor hem de göze hitap ediyor.

Nissan Maxima SR Fotoğrafları

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next