Renault, Clio 220 Trophy’nin detaylarını ve fiyatını duyurdu

Renault heyecanla beklenen Renault Clio 220 Trophy modeli için detayları açıkladı. Yeni model tüm Clio serisinin lideri ve bugüne kadarki en iyi Clio olarak nitelendiriliyor.

471

Yeni Renault Clio 220 Trophy 2015 Cenevre Motor Show’un en ilgi çeken otomobillerinden birisi olmuştu. Araç İngiltere’deki Goodwood Hız Festivali’nde de tanıtılacak. 220 hp (161 kW) güç çıkışına sahip araç olağanüstü performansı, yol tutuşu, stabilitesi, stili ve donanımı ile müşterileri etkiliyor.

Makul fiyatının yanı sıra araç EU6 standartlarına uyumlu ve Durdur&Başlat fonksiyonlu motorlarla geliyor. Tork, ekonomi ve CO2 emisyonları değerleri de geliştirilmiş.

Clio-Renaultsport-220-Trophy-Photo-02-1280

Renault Clio 220 Trophy özel bir model ve bugüne kadarki en iyi Clio olarak görülüyor. Araç harika bir turboşarjöre sahip 220 hp çıkış gücü ve 260 Nm tork değerinde 1.6 litre direkt enjeksiyonlu motor seçeneği sunuyor. “Torque Boost” seçeneği ile dördüncü ve beşinci viteslerde 20 Nm tork artışı sağlanabiliyor.

Sportif otomobil verimli çift kavramalı vitese (EDC) sahip. Direksiyondaki vites değiştirme kanatları da vites değiştirme hızını oldukça iyileştiriyor.

Araç üç farklı mod içerecek; Normal, Spor ve Yarış. Spor ve Yarış modlarında Durdur&Başlat sistemi kapatılıyor. Bir diğer ilginç özellik de Yarış modunda vitesin sadece manuel olarak yönetilebilmesi olarak görünüyor.

Clio-Renaultsport-220-Trophy-Photo-i02-1280

Renault Clio 220 Trophy Fotoğrafları

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next