Fiat Aegea ile Abarth’ı birleştiren göz alıcı illüstrasyon

Abarth'ın akrepli logosunu Aegea'nın üzerinde görmek küçük bir olasılık ama bu Macaristan'dan X-Tomi Tasarım ekibinin hayal güçlerini konuşturmalarını engellemedi.

2515

Fiat‘ın yeni Aegea kompakt sedan modelini havalı bir Abarth versiyonu olarak gösteren bir dijital illüstrasyon yayınlandı.

Abarth’ın akrepli logosunu Aegea’nın üzerinde görmek küçük bir olasılık çünkü Aegea uygun fiyatlı tutulmaya çalışılan bir model. Yine de bu Macaristan’dan X-Tomi Tasarım’ın Aegea’yı heybetli tamponlar, daha büyük tekerlekler, çıkıntılı yan etekler, kırmızı gövde rengine kontrast siyah tavan ve ayna kapakları ile resmetmesini engellemedi.

fiat-aegea-abarth-02

En güçlü Aegea 120 PS (80 kW) güç çıkışına sahip olacak. Bir Abarth versiyonunun, olacağını varsayarsak, en az 150 PS (110 kW) güç çıkışına sahip 1.4 litre MultiAir turboşarjlı benzinli motorla gelmesi beklenebilir. Alfa Romeo Giulietta’dan alınacak bu motorun 170 PS (125 kW) bir versiyonu da olabilir.

Öte yandan, Chrysler 2016 model yılı için bir 100 kompakt sedan çıkaracaklarını duyurdu. Bu modelin de farklı bir logo altında sunulacak Aegea olması muhtemel.

Fiat Aegea Fotoğrafları

 

[]
1 Step 1
Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Previous
Next